İşyeri Taşımacılığı

Posted by İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat Taşımacılık
Category:

İşyeri Taşımacılığı Büro ve Ofis Taşımacılığı firmamız İstanbul geneli hizmet vermektedir. Megakent İstanbul ticaret merkezi olması münasebetiyle binlerce büro ofis ve işyeri barındırmaktadır. Gelişen ve değişen hayat şartlarına bağlı olarak Yeni İşyeri açma veya var olan işyerini taşımaya dönük ihtiyaçlar meydana gelebilmektedir. Bizler de siz değerli müşterilerimiz yararına hizmetler sunmaktayız.

 

İstanbul İşyeri Taşımacılığı Firması

İstanbul işyeri ve ofis taşıma firması olarak ofis ve büro malzemelerinin yerinde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile keşif ediyoruz. Böylece eşyalarınız hakkında daha yararlı ve faydalı bilgi edinerek taşıma planı çıkarılmaktadır. Mobilya ve demirbaşların de montaj söküm işlemleri mobilya ustamız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi adına bir dizi önlemler almaktayız. Bunların başına eşyaların ambalaj ve paketlenmesi gelmektedir.

 

 

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı alanında bu güne kadar binlerce çalışmaya imza atan firmamız ile çalışmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır. En uygun fiyatlara en kaliteli nakliyat hizmetini sunan Kozcuoğlu Nakliyat firmamız geliştirdiği özel araç ve yöntemlerle garantili taşıma hizmeti sunmaktadır. Binbir emek ve uğraşla yıllarınızı vererek edindiğiniz eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Üsteli herhangi bir zarar görürse tüm maliyetleri biz karşılıyoruz. Size de gözü kapalı taşıma hizmetimizden yararlanmak kalıyor.

 

 

İşyeri Taşımacılığı Fiyatları

işyeri Taşımacılığı fiyatlarımız çok çok uygun ücretlerle sunulmaktadır. Şirketimiz bünyesinde çalışan elemanlarımız sigortalı ve maaşlı çalışanlarımız olduğundan ek ücret ödemiyoruz. Araçlarımız kendimize ait olduğundan günlük kira ödemiyoruz. Araçlarımızda kullandığımız yakıt toplu olarak alındığından uygun fiyata alınmakla beraber ücretlerimize yansımamaktadır. Eşya ambalaj ve paketleme çalışmalarımızda kullandığımız malzemeler toplu olarak fabrikadan alındığından çok ucuza mal olmaktadır. Biz firma olarak tüm maliyetlerimizi kendimiz karşılamakla beraber en ucuz fiyatlara mal etmektedir. Bundan dolayı da müşterilerimize çok çok uygun fiyatlarla İşyeri taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.